.

.

New
VR ТРКИ - Црна Висок Квалитет PTEF AN6 НА 6 90 степени ОБНОВЛИВИ ВРТЛИВАТА ТЕФЛОН ЦЕВКА КРАЈОТ ФИТИНГ AN6 VR-SL6090-06-021

VR ТРКИ - Црна Висок Квалитет PTEF AN6 НА 6 90 степени ОБНОВЛИВИ ВРТЛИВАТА ТЕФЛОН ЦЕВКА КРАЈОТ ФИТИНГ AN6 VR-SL6090-06-021

DEN 326.88

Стока
Достапно.


start Isv Module Wrap10072
end Isv Module Wrap10072
start Isv Module Wrap4271
end Isv Module Wrap4271 VR ТРКИ-Црна Висок Квалитет PTEF AN6 НА 6 90 степени ОБНОВЛИВИ ВРТЛИВАТА ТЕФЛОН ЦЕВКА КРАЈОТ ФИТИНГ AN6 VR-SL6090-06-021

Детали

Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
1
Име На Модел:
VR-SL6090-06-021
Зафатнина:
1
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Специјални Функции:
1
Бренд Име:
LZNE
Свеж

Избор на клиенти