.

.

New
CNSPEED 6 6 Универзална црево за гориво / Масло црево/масло цевка/ фитинг цревото за Полнење Нерѓосувачки Челик Плетенка црево

CNSPEED 6 6 Универзална црево за гориво / Масло црево/масло цевка/ фитинг цревото за Полнење Нерѓосувачки Челик Плетенка црево

DEN 161.00
DEN 229.44

Стока
Достапно.


6 6 Универзална црево за гориво / Масло црево/масло цевка/ фитинг цревото за Полнење Нерѓосувачки Челик Плетенка црево

Детали

Објектот Должина:
1m
Материјал Тип:
Нерѓосувачки челик и nbr
Објектот Тежина:
0.25kg
Зафатнина:
Универзална
Бренд Име:
CNSPEED
Име На Модел:
6 6
Година:
1988-2001
Специјални Функции:
Нерѓосувачки челик и nbr
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Ширина:
0inch
Нема. на Цилиндри:
Универзална
боја:
Сребро.
Автомобил Производител:
Заменлив
Свеж

Избор на клиенти