.

.

New
гориво пумпа за мицубиши eclipse 1989-1992,за galant 1988-1990,за 3000GT 1992-1999

гориво пумпа за мицубиши eclipse 1989-1992,за galant 1988-1990,за 3000GT 1992-1999

DEN 2635.20

Стока
Достапно.


пумпа за гориво
за мицубиши eclipse 1989-1992,
за galant 1988-1990,
за 3000 GT 1992-1999
ОЕМ БРОЈ :
Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Купи со доверба. 100% од сите испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот и ние гарантираме дека сите наши производи ќе добиете ќе се работат сите во право.

Детали

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Висина:
4cm
Објектот Дијаметар:
4cm
Специјални Функции:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Година:
сите
Објектот Ширина:
4cm
Име На Модел:
23220-43070
Објектот Тежина:
0.5kg
Зафатнина:
CC
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
AR МОЌ
Материјал Тип:
Железо
Притисок:
3.5 БАР
боја:
Метал
Проток:
255 LPH
application1 гориво пумпа:
за Мицубиши
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
ОЕМ:
23220-42070
Автомобил Производител:
Мицубиши
Свеж

Избор на клиенти