.

.

New
гориво пумпа за субару impreza 1993-2003,за наследството 1990-1996,за пустош 1996 година,за Buick век 1987

гориво пумпа за субару impreza 1993-2003,за наследството 1990-1996,за пустош 1996 година,за Buick век 1987

DEN 2635.20

Стока
Достапно.


пумпа за гориво
за субару impreza 1993-2003,
за наследството 1990-1996,
за пустош 1996 година,
за Buick век 1987
ОЕМ БРОЈ :
Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Купи со доверба. 100% од сите испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот и ние гарантираме дека сите наши производи ќе добиете ќе се работат сите во право.

Детали

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Висина:
4cm
Објектот Дијаметар:
4cm
Специјални Функции:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Година:
сите
Објектот Ширина:
4cm
Име На Модел:
23220-43070
Објектот Тежина:
0.5kg
Зафатнина:
CC
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
AR МОЌ
Материјал Тип:
Железо
Притисок:
3.5 БАР
боја:
Метал
Проток:
255 LPH
application1 гориво пумпа:
ЗА СУБАРУ
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
ОЕМ:
23220-42070
Автомобил Производител:
Субару
Свеж

Избор на клиенти