.

.

New
CNSPEED Хром Vtec Снабдувањето со Нафта Адаптер Алуминиум Конверзија Комплет За Акура Хонда Масло Филтер Испраќачот Сендвич Плоча Кулер Адаптер

CNSPEED Хром Vtec Снабдувањето со Нафта Адаптер Алуминиум Конверзија Комплет За Акура Хонда Масло Филтер Испраќачот Сендвич Плоча

DEN 642.72

Стока
Достапно.


VTEC СНАБДУВАЊЕТО со НАФТА АДАПТЕР АЛУМИНИУМ КОНВЕРЗИЈА КОМПЛЕТ за АКУРА ХОНДА Масло Филтер Испраќачот Сендвич Плоча Кулер Адаптер за Полнење храна Линија

Детали

Бренд Име:
CNSPEED
Година:
сите
Специјални Функции:
МАСЛО SUPPY ЛИНИЈА КОНВЕРЗИЈА КОМПЛЕТ
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
СНАБДУВАЊЕТО СО НАФТА АДАПТЕР
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
боја:
Нео Хром
Автомобил Производител:
За Хонда/Акура
Свеж

Избор на клиенти