.

.

New
Висок Квалитет на Вентил за да го Поставите F00RJ02175 F 00R J02 175

Висок Квалитет на Вентил за да го Поставите F00RJ02175 F 00R J02 175

DEN 792.00

Стока
Достапно.


ADD : Room3-5-402, Yard7, Hengfuzhongjie, Fengtai Област. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите.
За повеќе прашања, добредојдени сте да ни се јавите директно или разговарајте онлајн или да ја напуштат ни е-мејл. Повратни информации : Со цел да се подобри и нашата услуга и квалитет на стоките, тоа ќе биде високо ценета кога ќе го напуштите вашиот повратни информации за Aliexpress по добивањето на нашите производи. Пекинг Кина.Информација За Производот :
Известување : на фотографијата е за вашиот референца.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. Ние ќе направиме се што можеме за да го реши вашиот проблем; вашето задоволство е наш врвен приоритет загриженост.
Слични Производи :
Начин На Плаќање :
Можеме да го прифатиме вашата исплата преку Western Union, TT, Money gram и др само предвидено од страна Aliexpress Зачувам само. Превозот Термини :
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн. Ве молиме контактирајте со нас за вистински фото ако сакате
Но, ние се произведе производ 100% врз основа на вистински инјектор вентил за да го поставите.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express.
Контакт со нас на :
Пекинг Глобалната Авто Делови Co.

Детали

Објектот Дијаметар:
0cm
Година:
2017
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
Челик
Зафатнина:
1.8
Специјални Функции:
Вбризгување на гориво контрола
Бренд Име:
BJAP
Објектот Тежина:
70g
Објектот Ширина:
10cm
Име На Модел:
F00RJ02175 F 00R J02 175
Објектот Висина:
10cm
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот:
вентил сет
Дел Бр.:
F00RJ02175 F 00R J02 175
Свеж

Избор на клиенти