.

.

New
10PCS/SET Сина AN10 мазут Фитинг Алуминиумска Цевка Крајот Адаптер 2 Страна Женски Фитинг ЕП-2TMAN10

10PCS/SET Сина AN10 мазут Фитинг Алуминиумска Цевка Крајот Адаптер 2 Страна Женски Фитинг ЕП-2TMAN10

DEN 720.48

Стока
Достапно.

Од таму тоа е употреба се шират на резервни автомобилски перформанси поле за својата леснотија во адаптибилност, upgradability и издржливост.
Материјал : Алуминиум
Боја : Сина
Стил : Stright 2-Страна Женски Вртливата Крајот Адаптер
Фитинг Големина : 10 AN
ЕДНА Големина : НЕКОЈ (Армија, Морнарица) Монтирање Тема. Професионалната инсталација се препорачува.
Што се купување на 100% Сосема Нов на :
10 PCS/SET Сина AN10 мазут Фитинг Алуминиумска Цевка Крајот Адаптер 2 Страна Женски Фитинг ЕП-2 TMAN10
Опис На Производот :
Масло/Гориво Црево Фитинг
На ЕДНА нишка е посебен вид на монтирање користи за да се поврзете флексибилни црева и цврсти метални цевки кои носат течност. На Погоре опис, ние треба да се конвертира ЕДНА Големина за да се најчеста должина стандард
Вклучува :
1 X Елоксирани Алуминиумски Црево Крајот
Забелешки :
Универзална Примена за Сите на Гориво Пумпа /резервоар за Гориво/ Гориво Линија /Масло Линија Масло/ Вода/ Течност-Воздух Линија со 10-НА Завршува
*Без инсталација Алатка и Без настава се Вклучени, Професионална Инсталација се Препорачува*
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Тоа стана популарен за употреба во рамките на Професионални трки за способност да се лесно да се прилагодат на нови линии.

Детали

Објектот Должина:
00cm
Објектот Висина:
00cm
Објектот Ширина:
00cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
00inch
Зафатнина:
сите
Бренд Име:
EPMAN
Име На Модел:
2TMAN10
Објектот Тежина:
0.4kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
1945-2018
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Специјални Функции:
Универзална
Нема. на Цилиндри:
сите
Точка име :
10AN Фитинг Адаптер
Опис На Производот:
Масло/Гориво Црево Фитинг
боја:
Сина
Стил:
Stright
Фитинг големина:
10AN
Вклучува:
10pcs X Елоксирани Алуминиумски Црево Крајот
Style1:
2-Страна Женски Вртливата Крајот Адаптер
ЕДНА големина:
ЕДЕН (Армија, Морнарица) Монтирање Нишка
Plication:
Гориво Пумпа /резервоар за Гориво/ Гориво Линија /Масло Линија
Тип:
Автомобил Стил
Свеж

Избор на клиенти