.

.

New
WLRING ПРОДАВНИЦА Бесплатен превозот - AN10 10AN -10 НЕКОЈ го ИСКЛУЧИ ВЕНТИЛ ФИТИНГ АЛУМИНИУМ ЦРНА WLR-WLPV72-10

WLRING ПРОДАВНИЦА Бесплатен превозот - AN10 10AN -10 НЕКОЈ го ИСКЛУЧИ ВЕНТИЛ ФИТИНГ АЛУМИНИУМ ЦРНА WLR-WLPV72-10

DEN 939.00
DEN 988.80

Стока
Достапно.


WLRING ПРОДАВНИЦА-AN10 10 AN -10 НЕКОЈ ГО ИСКЛУЧИ ВЕНТИЛ ФИТИНГ АЛУМИНИУМ ЦРНА WLR-WLPV72-10 B
Произведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните барања за црево фитинзи.
Секоја компонента е прецизност-машински за точната tolerances за непроблематична перформанси.
ЕДНА големина : AN10
Примена : универзална
Настава не е вклучена./Професионалната инсталација е препорачливо!
Исто Како И Сликата Се Прикажува & Гаранција За Квалитет!
Сосема Нов !

Детали

Бренд Име:
КЛУНОВИ
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
Универзална
Име На Модел:
Универзална
Зафатнина:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.29kg
Објектот Дијаметар:
5cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Алуминиум
Нема. на Цилиндри:
Универзална
боја:
Црна
Материјал:
Алуминиум
ОДГОВАРА ЗА:
Универзална
Големина:
12X5X5CM
Тежина:
0.29 kg
Тип:
AN10
Име:
ИСКЛУЧИ ВЕНТИЛ ФИТИНГ
KEYWORD1:
исклучи вентил
KEYWORD2:
фитинг
KEYWORD3:
ИСКЛУЧИ ВЕНТИЛ ФИТИНГ
Свеж

Избор на клиенти