.

.

New
Заеднички Железнички Инјектор Спреј Млазницата L157PBD за Инјектор EJBR03401D на S ПЕЕЈА YONG 2.0 CRDI

Заеднички Железнички Инјектор Спреј Млазницата L157PBD за Инјектор EJBR03401D на S ПЕЕЈА YONG 2.0 CRDI

DEN 739.20

Стока
Достапно.

Информација За Производот :
Напомена : Печат Нема. на телото на млазницата може да бидат различни од фотографија покажува како различни времето за производство.
ОБЈЕКТ : Заедничка Железнички Млазницата
Печат Бр. : L157 PBD
Погоден Возило : SSANG YONG 2.0 CRDI
Слични Производи :

Детали

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Зафатнина:
1.8 L
Објектот Дијаметар:
1.4cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Година:
2016 година
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Ширина:
5cm
Специјални Функции:
Млазницата
Објектот Тежина:
30g
Бренд Име:
BJAP
Име На Модел:
L157PBD
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
Челик
Свеж

Избор на клиенти