.

.

New
70mm Воланот Брзо Ослободување Центар Адаптер За Трки Karting ЗЛАТНА

70mm Воланот Брзо Ослободување Центар Адаптер За Трки Karting ЗЛАТНА

DEN 2236.32

Стока
Достапно.


70mm Воланот Брзо Ослободување Центар Адаптер За Трки Karting ЗЛАТНА
Карактеристики :
1, Изграден од од авион T6061 палка алуминиум.
2, Површина Златна&Црна боја anodize заврши за долготрајни заврши и убав изглед.
3, Големина : H68mm x D81mm(max мерка)
Fitment :
Одговара на секој 6 Дупка Центар адаптери со 70mm/2.76" топ модел
Одговара на секој 6 Дупка Центар управување тркала со 70mm/2.76" топ модел
Пакетот вклучува :
1pcs Универзална Воланот Брзо Ослободување Центар Адаптер како слика се прикажани
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Детали

Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Свеж

Избор на клиенти