.

.

New
Пониски за Контрола на Оружјето Фустан-Up Подлошки Нео chorme за 90-01 Интегра/88-00 Граѓански ПРИМЕР LOWCA-01

Пониски за Контрола на Оружјето Фустан-Up Подлошки Нео chorme за 90-01 Интегра/88-00 Граѓански ПРИМЕР LOWCA-01

DEN 1823.52

Стока
Достапно.


Пониски за Контрола на Оружјето Фустан-Up Подлошки Нео chorme за 90-01 Интегра/88-00 Граѓански ПР
Спецификација :
1, Пониски Контрола Рака Фустан-Up Подлошки замена на фабрика пониски контрола на arm хардвер со заострените.
2, Пониски Контрола Рака Фустан-Up Подлошки се произведени од 6061-T6 алуминиум, содржат висок квалитет, квалитетен 10.9 метрички завртки.
3, Површината заврши со тешко елоксирани за долготрајни заврши и убав изглед.
4, Над 25% полесен од акции колеги.
Примена :
1990-2001 Акура Интегра (ГШ, LS)
1992-2001 Акура Интегра (ГШ-Р)
1990-1999 Акура Интегра (РС)
1993-2000 Хонда Граѓански Купе (DX, ЕКС)
1996-2000 Хонда Граѓански Купе (HX)
1999-2000 Хонда Граѓански Купе (Si)
1992-2000 Хонда Граѓански Hatchback (CX)
1988-2000 Хонда Граѓански Hatchback (DX)
1989-1995 Хонда Граѓански Hatchback (Si)
1992-1995 Хонда Граѓански Hatchback (- апарат vx)
1988-1991 Хонда Граѓански Hatchback (Спи)
1988-2000 Хонда Граѓански Седан (DX, LX)
1990-2000 Хонда Граѓански Седан (ЕКС)
1998-2000 година Хонда Граѓански Седан (GX)
1988-1991 Хонда CRX (DX, HF, Si)
1993-1997 Хонда del Sol (S, Si)
1994-1997 Хонда del Sol (VTEC)
Пакетот вклучува :
6x Washers
6x Bolts
Забелешки :
Не се компатибилни со '88 Граѓански задните пониски за контрола на оружјето.
Професионалната инсталација е препорачливо.
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Детали

Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Свеж

Избор на клиенти