.

.

New
90 степени 8AN AN8 НА-8 Женски 1/2 (13mm) Barb Адаптер црево Фитинг ЦРНА

90 степени 8AN AN8 НА-8 Женски 1/2 (13mm) Barb Адаптер црево Фитинг ЦРНА

DEN 623.52

Стока
Достапно.


90 степени 8 AN AN8 НА-8 Женски 1/2" (13mm) Barb Адаптер црево Фитинг ЦРНА
Произведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните барања за црево фитинзи. Секој
компонента е прецизност-машински за точната tolerances за непроблематична перформанси.
Произведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните барања за црево фитинзи. Секој
компонента е прецизност-машински за точната tolerances за непроблематична перформанси.
Големина; 8 AN Женски 1/2" (13mm) Материјал; алуминиумски легури Апликација;универзална
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Детали

Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Големина:
8AN Женски 1/2 (13mm) BARB
Материјал:
алуминиумски легури
Свеж

Избор на клиенти