.

.

New
-4 НА AN4 -4AN 45 СТЕПЕН ВРТЛИВАТА ЦРЕВО КРАЈОТ ФИТИНГ АДАПТЕР SHD-45D-4 Алуминиумски

-4 НА AN4 -4AN 45 СТЕПЕН ВРТЛИВАТА ЦРЕВО КРАЈОТ ФИТИНГ АДАПТЕР SHD-45D-4 Алуминиумски

DEN 239.52

Стока
Достапно.


-4 НА AN4 -4 AN 45 СТЕПЕН ВРТЛИВАТА ЦРЕВО КРАЈОТ ФИТИНГ АДАПТЕР SHD-45 D-4 Алуминиумски
Вртливата црево крајот
Нашите вртливата руралните краеви се изработени од лесен алуминиум,вртливата 360° за да се зголеми црево инсталација
овозможувајќи за брз усогласување на завршува по црево собрание,Тие поседуваат уникатен коси дизајн обезбедување
лесна монтажа и исто така нудат 37° аглеста запечатување површината која гарантира позитивен анти-течење печат. Овие
Целосен Тек Црево Завршува прифаќа широк спектар на лесни алуминиумски НА стил адаптер и carburetor
приклучоци.
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Детали

Име На Модел:
SHD-45D-4
Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
црвено/сина;црна
ЕДНА големина:
AN10
Примена:
Масло ,гориво,гас линија
Свеж

Избор на клиенти