.

.

New
AN6 6AN НА -6 ДИРЕКТНО ОБНОВЛИВИ ВРТЛИВАТА ТЕФЛОН ЦЕВКА КРАЈОТ ФИТИНГ ЦРНА TEF-ST-6

AN6 6AN НА -6 ДИРЕКТНО ОБНОВЛИВИ ВРТЛИВАТА ТЕФЛОН ЦЕВКА КРАЈОТ ФИТИНГ ЦРНА TEF-ST-6

DEN 239.52

Стока
Достапно.


AN6 6 AN НА -6 ДИРЕКТНО ОБНОВЛИВИ ВРТЛИВАТА ТЕФЛОН ЦЕВКА КРАЈОТ ФИТИНГ ЦРНА TEF-ST-6
На Тефлон за обновливи вртливата руралните краеви се лесно да се инсталира и user-friendly. Со посебни компресија-стил на дизајн, тие може да се употребуваат без да се оштети фитинг, и брадавица пилот спречува оштетување на внатрешната цевка. На Тефлон цевка фитинзи механички стега врз Тефлон цевка јадро да се обезбеди максимална печат е можно и одделно менгеме ' рѓосувачки челик outerbraid да се постигне најсилните можни црево задржување.
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Детали

Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна
ЕДНА големина:
AN6
Свеж

Избор на клиенти