.

.

New
ВРТЛИВАТА 90 Степен -6AN AN6 6AN -6 НЕКОЈА ЦРЕВО КРАЈОТ ФИТИНГ OSHD-90D6

ВРТЛИВАТА 90 Степен -6AN AN6 6AN -6 НЕКОЈА ЦРЕВО КРАЈОТ ФИТИНГ OSHD-90D6

DEN 719.52

Стока
Достапно.


ВРТЛИВАТА 90 Степен -6 AN AN6 6 AN -6 НЕКОЈА ЦРЕВО КРАЈОТ ФИТИНГ OSHD-90 D6 црна
Нашите вртливата руралните краеви се направени од 6061 Т-6 алуминиум, обезбедуваат супериорен тема сила за непречено собранието.
Овие целосен тек фитинзи обезбеди најдобар протокот на пазарот, Полн Проток Палка наведнува со Машина Стил црево конекции.
Со супериорен дебелина на ѕид, полн проток sereis се мора за секој сериозен тркач. Двојно Viton О-прстен печати обезбеди течење слободни перформанси кога се користи со широк спектар на течности.
Отпорен на корозија, боја доследни, двојно anodizing
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Детали

Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Име На Модел:
OSHD-90D-6
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
црно;REDBLUE
ЕДНА големина:
AN6
Свеж

Избор на клиенти