.

.

New
злото енергија Алуминиумско Фитинг AN6 НА 6 90 степени Зглобот НА Монтирање Адаптер Црево Крајот Масло Гориво за Обновливи Фитинг

злото енергија Алуминиумско Фитинг AN6 НА 6 90 степени Зглобот НА Монтирање Адаптер Црево Крајот Масло Гориво за Обновливи Фитинг

DEN 190.00
DEN 291.84

Стока
Достапно.

метар
6 6 AN6 #6 Алуминиум Фитинзи Вртливата Црево Крајот На 90 Степен
1.Име на производ : AN6 Вртливата Црево Крајот На 90 Степен
2.Големина : AN6
AN4,AN6, AN8, AN10,AN12 не значи 4mm,6mm, 8mm, 10мм,12mm. Која одговара на внатрешниот дијаметар на цевки беа 5.59 мм,8.7 мм, 11.11 мм, 14.2 мм,17.52 mm. Затоа, при купувањето на производи, бидете сигурни да се обрне внимание на внатрешниот дијаметар на цевки.
3.Производи Агол : 90 Степени
4.Материјал : Алуминиум
5.Боја : Црвена / Сино
6.Применливи модели : Генерички модели
7.Примена : важат за возила со турбо измена, инсталација на масло за ладење радијатор конекции.
8.Пакетот Вклучува : 1 X Црево Крајот
9.Карактеристики На Производот :
Користење на висок квалитет на алуминиум производство, пластични делница запечатени да се осигура дека нема истекување на нафта и истекување. Оваа високо-перформанси верзија на случај на гасоводот зглобовите цевки зглобовите, течење-доказ и impermeable дизајн за да се осигура дека масло spills и масло истекување на несреќата не се случи за време на употреба.
Брза конекција дизајн, лесно да го инсталирате, едноставни за употреба. Користење на црвена и сина боја дизајн, не само издржлив, но стилски, персоналните за да се задоволат современите побарувачката за автомобили.

Детали

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Дијаметар:
00inch
Бренд Име:
злото енергија
Објектот Должина:
8cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
8cm
Име На Модел:
CS00002D90
Специјални Функции:
00
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум
Зафатнина:
00
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
сите
Објектот Тежина:
0.05kg
боја:
Црвена и Сина
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
Материјал:
Алуминиум
Пакетот Вклучува:
1 *масло фитинг
Ставка опис:
An6 Вртливата Црево крајот
Точка Бр.:
CS00002D90
Големина:
AN6
степен:
90 степени
Фитнес:
Универзална
Свеж

Избор на клиенти