.

.

New
злото енергија НА 12 Црево Фитинг Крајот 90 Dgree Вртливата Фитинг Адаптер Црево Крајот Масло Гориво за Обновливи Фитинг Алуминиум Фитинзи

злото енергија НА 12 Црево Фитинг Крајот 90 Dgree Вртливата Фитинг Адаптер Црево Крајот Масло Гориво за Обновливи Фитинг Алуминиум

DEN 373.00
DEN 574.56

Стока
Достапно.

метар
НА 12 Црево Фитинг Крајот 90 Dgree Вртливата Фитинг Адаптер Црево Крајот Масло Гориво за Обновливи Фитинг Алуминиум Фитинзи
1.Име на производ : AN12 Вртливата Црево Крајот На 90 Степен
2.Големина : AN12
AN4,AN6, AN8, AN10,AN12 не значи 4mm,6mm, 8mm, 10мм,12mm. Која одговара на внатрешниот дијаметар на цевки беа 5.59 мм,8.7 мм, 11.11 мм, 14.2 мм,17.52 mm. Затоа, при купувањето на производи, бидете сигурни да се обрне внимание на внатрешниот дијаметар на цевки.
3.Производи Агол : 90 Степени
4.Материјал : Алуминиум
5.Боја : Црвена / Сино
6.Применливи модели : Генерички модели
7.Примена : важат за возила со турбо измена, инсталација на масло за ладење радијатор конекции.
8.Пакетот Вклучува : 1 X Црево Крајот
9.Карактеристики На Производот :
Користење на висок квалитет на алуминиум производство, пластични делница запечатени да се осигура дека нема истекување на нафта и истекување. Оваа високо-перформанси верзија на случај на гасоводот зглобовите цевки зглобовите, течење-доказ и impermeable дизајн за да се осигура дека масло spills и масло истекување на несреќата не се случи за време на употреба.
Брза конекција дизајн, лесно да го инсталирате, едноставни за употреба. Користење на црвена и сина боја дизајн, не само издржлив, но стилски, персоналните за да се задоволат современите побарувачката за автомобили.

Детали

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Дијаметар:
00inch
Бренд Име:
злото енергија
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
0.08kg
Име На Модел:
CS00005D90
Специјални Функции:
00
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум
Зафатнина:
00
Објектот Висина:
11cm
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
сите
Објектот Ширина:
9cm
боја:
Црвена и Сина
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
Пакетот Вклучува:
1 *масло фитинг
Ставка опис:
An12 Вртливата Црево крајот
Точка Бр.:
CS00005D90
Големина:
AN12
степен:
90 степени
Фитнес:
Универзална
Материјал:
Алуминиум
Свеж

Избор на клиенти