.

.

New
4 НА Монтирање Алуминиум 180 Сте. Притисни-за Заклучување на гориво / масло / црево фитинг

4 НА Монтирање Алуминиум 180 Сте. Притисни-за Заклучување на гориво / масло / црево фитинг

DEN 866.00
DEN 931.20

Стока
Достапно.


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Испорака :
Гостинот од Бразил ,PLZ ни нудат на CPF БР.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.

Детали

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Дијаметар:
00inch
Име На Модел:
на 4
Бренд Име:
злото енергија
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Специјални Функции:
00
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум
Зафатнина:
00
Објектот Тежина:
00kg
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Ширина:
00inch
Година:
сите
боја:
Сина и црвена/Црна
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
Автомобил Производител:
Заменлив
Големина:
An8
фитинг:
Притисни на приклучоци
Фитинг степен:
180
Функција:
Модифицирани Дел
Функција:
Црево Фитинзи
квалитет:
Висок квалитет на ветената
Свеж

Избор на клиенти