.

.

New
Вистински HVAC A/C Климатизација Спојки Низок Притисок Отсечени Притисок Switch A395BB92A01

Вистински HVAC A/C Климатизација Спојки Низок Притисок Отсечени Притисок Switch A395BB92A01

DEN 2795.00
DEN 3288.00

Стока
Достапно.

Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Ние ќе го реши проблемот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Метал
Услов : се малку валкани и нула, но никогаш не се користи, Тоа е оригиналниот сензор со високи перформанси
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
1. Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.

Детали

Објектот Висина:
2.8cm
Објектот Должина:
5.2cm
Година:
X
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Објектот Тежина:
0.07kg
Зафатнина:
X
Име На Модел:
A395BB92A01
Објектот Ширина:
2.8cm
Бренд Име:
IVOK
Специјални Функции:
AC Притисок Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Метал
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Нема. на Цилиндри:
AC Притисок Велосипедизам Префрлате
Тип Име:
AC Климатизација Притисок Сензор Префрлате
Потекло:
вистински
Pin Брои:
2-иглички
Производителот Дел Број:
A395BB92A01
Свеж

Избор на клиенти