.

.

New
2013 многу висок квалитет AN8 Памук Над Плетенка Гориво / Масло Црево Цевки, Цевки, лесна Тежина, 30 Метри се Тркалаат HU-HYG8

2013 многу висок квалитет AN8 Памук Над Плетенка Гориво / Масло Црево Цевки, Цевки, лесна Тежина, 30 Метри се Тркалаат HU-HYG8

DEN 6076.80

Стока
Достапно.


Hubsports - 2013 многу висок квалитет AN8 Памук Над Плетенка Гориво / Масло Црево Цевки, Цевки, лесна Тежина, 30 Метри се Тркалаат HU-HYG8
Направени за употреба со нашите масло, гориво, вода и други течности алуминиумски НА приклучоци. Оваа Црево е нов и слични Aeroquip, Earls, Russell, и други црево. Оваа црево е 40% полесен потоа S. S. плетенка си-пи-и снег. Таа има ист си-пи-и синтетички каучук цевка, како не ' Рѓосувачки Челик си-пи-и снег. Со користење на надворешен плетенка на масло отпорни на висок квалитет на црна најлон влакна постои голема тежина заштеди. Оваа црево изгледа многу остри со нашите полиран никел и елоксирани црево завршува. Макс оперативни PSI. 350, надворешен дијаметар (17.2 mm), Во дијаметар (11.13 mm), Тежина по нога 1.5 oz, Мин. наведнуваат радиус 3.5?.
Не се направени за серво Волан и кочница апликации.
Изградба :
Цевка : Масло отпорни на синтетички каучук
Засилување : Еден затегнувачка челик жица плетенка слоеви
Корица : Црна,триење и времето отпорни на синтетички каучук

Детали

Бренд Име:
Спортски ЦЕНТАР
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
2013
Име На Модел:
HU-HYG8
Зафатнина:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
00inch
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Објектот Тежина:
7kg
Објектот Дијаметар:
00inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Универзална
Нема. на Цилиндри:
сите
Број На Модел На:
HYG8
Пакет:
30meter
Автомобил Направи:
Универзална
Место на Потекло:
Чонгкинг, Кина (Копно)
ID:
11.13 mm
OD:
17.2 mm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти