.

.

New
15 РЕД НА 10AN УНИВЕРЗАЛЕН МОТОР МАСЛО КУЛЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ + АЛУМИНИУМСКИ ЦРЕВО КРАЈОТ КОМПЛЕТ HU-OK1013

15 РЕД НА 10AN УНИВЕРЗАЛЕН МОТОР МАСЛО КУЛЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ + АЛУМИНИУМСКИ ЦРЕВО КРАЈОТ КОМПЛЕТ HU-OK1013

DEN 3396.00

Стока
Достапно.


Hubsports - 15 РЕД НА 10 AN УНИВЕРЗАЛЕН МОТОР МАСЛО КУЛЕР за ПОЛНЕЊЕ + АЛУМИНИУМСКИ ЦРЕВО КРАЈОТ КОМПЛЕТ HU-OK1013
ОПИС : УНИВЕРЗАЛНА 15 РЕД МАСЛО КУЛЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ СО МАСЛО ФИЛТЕР ЗА РЕЛОКАЦИЈА КОМПЛЕТ
ОСНОВНИ ДИМЕНЗИИ : 300*210*50 MM
Црево Големина : 1meter
Влезот / Излезот Големина : 10 НА
100% Сосема Нов
Професионални Installer-от е Препорачливо (Без Настава се Вклучени)

Детали

Година:
2013
Бренд Име:
Спортски ЦЕНТАР
Објектот Тежина:
6.5kg
Зафатнина:
сите
Објектот Дијаметар:
00inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
HU-OK1013
Објектот Ширина:
00inch
Специјални Функции:
Универзална
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Нема. на Цилиндри:
сите
Број На Модел На:
HU-OK1013
Автомобил Направи:
Универзална
Место на Потекло:
Hainan, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти