.

.

New
Универзална 10 Редови Масло Кулер за Полнење M20XP1.5 3/4X16 UNF Масло Филтер за Монтирање Адаптер HU-OK1011

Универзална 10 Редови Масло Кулер за Полнење M20XP1.5 3/4X16 UNF Масло Филтер за Монтирање Адаптер HU-OK1011

DEN 2551.20

Стока
Достапно.


Hubsports - Универзална 10 Редови Масло Кулер за Полнење M20 XP1.5 3/4 X16 UNF Масло Филтер за Монтирање Адаптер HU-OK1011
Спецификации :
10 РЕД МОТОРНОТО МАСЛО КУЛЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ :
* Сосема нов 10 РЕДОВИ МАСЛО КУЛЕР! Направен од висок квалитет на мала тежина 6061 алуминиум.
* Масло кулер ќе зголемување на ефикасност за ладење во вашиот мотор и ќе го задржи вашиот мотор кул, дури и под најпознатите екстремни услови на возење. Масло кулер го продолжува животот на вашиот масло така заштита на internals на вашиот мотор со имајќи го ладилникот. Ладење на јадрото го користи слични внатрешно-перка core дизајн за да се зголеми масло капацитет и намалување на температурата на маслото да се прошири на моторот и масло живот. Тоа се користи за ладење на моторот масло, и пренос на нафта.
* Вкупната големина : 300*135*50 MM.
* Влезот/Излезот тема големина : 10 AN.

Детали

Година:
2013
Бренд Име:
Спортски ЦЕНТАР
Објектот Дијаметар:
00inch
Зафатнина:
сите
Специјални Функции:
Универзална
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Име На Модел:
HU-OK1011
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
00kg
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Ширина:
00inch
Нема. на Цилиндри:
сите
Број На Модел На:
HU-OK1011
Автомобил Направи:
Универзална
Место на Потекло:
Hainan, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти