.

.

New
НА -6 ( 6AN AN6 ) стрејт (STRAIGHT) Женски 3/8 Цевка Адаптер за монтирање црна ATT-F-6B

НА -6 ( 6AN AN6 ) стрејт (STRAIGHT) Женски 3/8 Цевка Адаптер за монтирање црна ATT-F-6B

DEN 287.52

Стока
Достапно.


НА -6 ( 6 AN AN6 ) стрејт (STRAIGHT) Женски 3/8" Цевка Адаптер за монтирање црна ATT-F-6 B
Тешко Цевка за да се Машки Адаптер
Овие адаптер фитинзи се дизајнирани да се приспособат алуминиум/челик цевки на тип фитинзи; ЗА Директно Да Цевки Адаптер дизајн овозможува брзо собранието и лесно усогласување на последната апликација.Овие можат да се користат за претворање на фабриката се опремени К. Д. М hardlines.
ЕДНА големина : AN6 ДА 3/8" ЦЕВКА
Боја : црна
Материјал : Алуминиум
Примена : универзална
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Детали

Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Име На Модел:
ATT-F-6B
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна
ЕДНА големина:
AN6 ДА 3/8 ЦЕВКА
Примена:
Универзална
Свеж

Избор на клиенти