.

.

New
-10AN 10AN да 3/8NPT Директно Вртливата Нафта Гас Линија Црево Крајот Фитинг SHD-ST10-3/8

-10AN 10AN да 3/8NPT Директно Вртливата Нафта Гас Линија Црево Крајот Фитинг SHD-ST10-3/8

DEN 422.40

Стока
Достапно.


-10 AN 10 AN да 3/8"NPT Директно Вртливата Нафта Гас Линија Црево Крајот Фитинг SHD-ST10-3/8
Вртливата црево крајот
Нашите вртливата руралните краеви се изработени од лесен алуминиум,вртливата 360° за да се зголеми црево инсталација
овозможувајќи за брз усогласување на завршува по црево собрание,Тие поседуваат уникатен коси дизајн обезбедување
лесна монтажа и исто така нудат 37° аглеста запечатување површината која гарантира позитивен анти-течење печат. Овие
Целосен Тек Црево Завршува прифаќа широк спектар на лесни алуминиумски НА стил адаптер и carburetor
приклучоци.
Светла Црвена & Сини Елоксирани
Работи Со Сите Плетенка Или Најлон Плетенка Црево -6 НЕКОЈА Гума Наредени
37 Одблесокот Печат JIC / НА
Направен Од Лесен Алуминиум Легура
Дизајниран За Непречено Тече, Лесно Собранието & Подолг Живот
Целосно Обновливи
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Детали

Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
црвено/сина;црна
ЕДНА големина:
10AN да 3/8
Примена:
Масло ,гориво,гас линија
Свеж

Избор на клиенти