.

.

New
EFI Мотор Гориво пумпа за Хонда CBF125M CBF125 CBF 125 2009-2014 2010 2011 2012 2013 16700KWF952

EFI Мотор Гориво пумпа за Хонда CBF125M CBF125 CBF 125 2009-2014 2010 2011 2012 2013 16700KWF952

DEN 2779.20

Стока
Достапно.

EFI Мотор Гориво пумпа за Хонда CBF125 M CBF125 CBF 125 2009-2014 2010 2011 2012 2013 16700 KWF952
Автомобил МОДЕЛ : за Хонда CBF125 M CBF125 CBF 125 2009-2014 Дел број : 16700 KWF952
2013 CBF125 M НА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО
2011 CBF125 M НА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО
2010 CBF125 M НА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО
2009 CBF125 M НА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО
Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Купи со доверба. 100% од сите испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот и ние гарантираме дека сите наши производи ќе добиете ќе биде работа на сите право

Детали

Бренд Име:
AR МОЌ
Име На Модел:
Гориво пумпа за Хонда CBF125M CBF125
Објектот Ширина:
3cm
Материјал Тип:
Железо
Објектот Висина:
3cm
Година:
2009-2014
Специјални Функции:
Гориво пумпа за Хонда CBF125M CBF125
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Должина:
8.35cm
Зафатнина:
cc
Објектот Дијаметар:
3cm
Нема. на Цилиндри:
2 на Цилиндар
Објектот Тежина:
0.3kg
Притисок:
3
боја:
Метал
Тип:
Гориво пумпа за Хонда CBF125M CBF125
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
Година:
2009-2014
проток:
како оригиналниот
ОЕМ:
16700KWF952
Автомобил Производител:
Хонда
Свеж

Избор на клиенти