.

.

New
злото енергија Алуминиумско Фитинг AN8 8 90 степени Зглобот НА Монтирање Адаптер Црево Крајот Масло Гориво за Обновливи Фитинг

злото енергија Алуминиумско Фитинг AN8 8 90 степени Зглобот НА Монтирање Адаптер Црево Крајот Масло Гориво за Обновливи Фитинг

DEN 235.00
DEN 360.96

Стока
Достапно.

метар
8 НЕКОЈА 8 AN8 #8 Алуминиум Фитинзи Вртливата Црево Крајот На 90 Степен
1.Име на производ : 8 Вртливата Црево Крајот На 90 Степен
2.Големина : AN8
AN4,AN6, AN8, AN10,AN12 не значи 4mm,6mm, 8mm, 10мм,12mm. Која одговара на внатрешниот дијаметар на цевки беа 5.59 мм,8.7 мм, 11.11 мм, 14.2 мм,17.52 mm. Затоа, при купувањето на производи, бидете сигурни да се обрне внимание на внатрешниот дијаметар на цевки.
3.Производи Агол : 90 Степени
4.Материјал : Алуминиум
5.Боја : Црвена / Сино
6.Применливи модели : Генерички модели
7.Примена : важат за возила со турбо измена, инсталација на масло за ладење радијатор конекции.
8.Пакетот Вклучува : 1 X Црево Крајот
9.Карактеристики На Производот :
Користење на висок квалитет на алуминиум производство, пластични делница запечатени да се осигура дека нема истекување на нафта и истекување. Оваа високо-перформанси верзија на случај на гасоводот зглобовите цевки зглобовите, течење-доказ и impermeable дизајн за да се осигура дека масло spills и масло истекување на несреќата не се случи за време на употреба.
Брза конекција дизајн, лесно да го инсталирате, едноставни за употреба. Користење на црвена и сина боја дизајн, не само издржлив, но стилски, персоналните за да се задоволат современите побарувачката за автомобили.

Детали

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Дијаметар:
00inch
Бренд Име:
злото енергија
Име На Модел:
CS00003D90
Објектот Должина:
12cm
Специјални Функции:
00
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум
Зафатнина:
00
Објектот Висина:
11cm
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
сите
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Ширина:
9cm
боја:
Црвена и Сина
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
Пакетот Вклучува:
1 *масло фитинг
Ставка опис:
An8 Вртливата Црево крајот
Точка Бр.:
CS00003D90
Големина:
AN8
степен:
90 степени
Фитнес:
Универзална
Свеж

Избор на клиенти