.

.

New
електрична гориво пумпа за Chevrolet C3500HD 1996-2002 1997 1998 1999 2000 2001

електрична гориво пумпа за Chevrolet C3500HD 1996-2002 1997 1998 1999 2000 2001

DEN 1723.20

Стока
Достапно.

V8 ГАС OHV Природно Aspirated
2000 година
за Chevrolet
C3500 HD
База На Кабината & Шасија 2-Вратата
6. V8 ГАС OHV Природно Aspirated
1998 година
за Chevrolet
C3500 HD
База На Кабината & Шасија 2-Вратата
6. V8 ГАС OHV Природно Aspirated
Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Купи со доверба. V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged
2000 година
за Chevrolet
C3500 HD
База На Кабината & Шасија 4-Вратата
7. V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged
2002 година
за Chevrolet
C3500 HD
База На Кабината & Шасија 2-Вратата
8.ОЕМ : за chevrolet
2. V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged
1998 година
за Chevrolet
C3500 HD
База На Кабината & Шасија 2-Вратата
7. V8 ГАС OHV Природно Aspirated
1996 година
за Chevrolet
C3500 HD
База На Кабината & Шасија 2-Вратата
6. V8 ГАС OHV Природно Aspirated
1996 година
за Chevrolet
C3500 HD
База На Кабината & Шасија 4-Вратата
6.ПРИТИСОК : 2. V8 ГАС OHV Природно Aspirated
2000 година
за Chevrolet
C3500 HD
База На Кабината & Шасија 4-Вратата
6.5 БАР Автомобил модел на Chevrolet C3500 HD 1996-2002
Година
Направи
Модел
Трим
Моторот
2002 година
за Chevrolet
C3500 HD
База На Кабината & Шасија 2-Вратата
6.VOFT : 12 V
4. V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged
2000 година
за Chevrolet
C3500 HD
База На Кабината & Шасија 2-Вратата
7. V8 ГАС OHV Природно Aspirated
2002 година
за Chevrolet
C3500 HD
База На Кабината & Шасија 4-Вратата
6.електрична гориво пумпа за Chevrolet C3500 HD 1996-2002
боја 1 :
тело : сребро & глава : бела
боја 2 :
тело : Пастелни & глава : бела
боја е до акции.

Детали

Бренд Име:
AR МОЌ
Име На Модел:
гориво пумпа за Chevrolet C3500HD
Објектот Ширина:
4cm
Материјал Тип:
Железо
Објектот Висина:
4cm
Автомобил Производител:
Chevrolet
Година:
сите
Специјални Функции:
гориво пумпа за Chevrolet C3500HD
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Должина:
10cm
Објектот Дијаметар:
4cm
Зафатнина:
cc
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
0.5kg
Притисок:
2.5-3.5 БАР
боја:
Метал
проток:
како оригиналниот
гориво пумпа за апликација:
за Chevrolet
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
ПУМПА ЗА ГОРИВО:
за Chevrolet C3500HD
Година:
1996-2002
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти