.

.

New
ДПА главата роторот/headrotor/ роторот главата,344W

ДПА главата роторот/headrotor/ роторот главата,344W

DEN 2647.00
DEN 3268.32

Стока
Достапно.

Сертификација : ISO9001
3.
Пакување & Испорака
Компанијата Информации
GV Делови се главно производство на заеднички железнички делови и системи за вбризгување на опрема за многу години, исто така, ние сме обезбедување на сите видови на мотор & мотор делови кои се погодни за Јапонски возило, Кореја возило, Европската возило, Американски возило и кинески возило Итн.Гаранција : 6 месеци, 100% на сите производи се проверуваат и тестираат пред превозот и
ние може да ви гарантира дека сите наши производи ќе имаме, ќе се работат сите во право.Испорака време : во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот. Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во авто делови поле и нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба.Марка : нема марка, печат тип модел,печат WY бренд или како на клиент барање.Service : Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со вашата нарачка, можете да не контактирате во било кое време,а Потоа ние ќе се обидеме потрудиме да се справи тоа за вас како е можно поскоро. имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за различни светските пазари.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
Детали за производот
Топла Продажба !!!
Главни Производи
Млазницата
, , , ,
Клипот
, , , , , , , ,
Заеднички Железнички Млазницата
, , ,
Заеднички Железнички Делови
.

Детали

Бренд Име:
WY
кодот на производот:
344
Роторот Кодот:
344W
Чевли:
2
Електромагнетниот:
Со
забелешка:
ДПА
Свеж

Избор на клиенти