.

.

New
F00V C01 361 системи за вбризгување на горивото контрола вентил сет, за BOSCH инјектор 0445 110 288 заеднички железнички висок притисок вентил assy F00VC01361

F00V C01 361 системи за вбризгување на горивото контрола вентил сет, за BOSCH инјектор 0445 110 288 заеднички железнички висок

DEN 3669.00
DEN 4529.28

Стока
Достапно.

Service : Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со вашата нарачка, можете да не контактирате во било кое време,а Потоа ние ќе се обидеме потрудиме да се справи тоа за вас како е можно поскоро. со добро опремени опрема за тестирање и силна техничка сила.Рок на плаќање :
1)Т/T преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2) Western union или пари грам;
3) Paypal; ЗАЧУВАМ;
4)Преку Кинески агенти.Марка : нема марка, печат тип модел,печат WY бренд или како на клиент барање.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во авто делови поле и нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба.
Детали за производот

Топла Продажба !!!
Главни Производи
Млазницата
, , , ,
Клипот
, , , , , , , ,
Заеднички Железнички Млазницата
, , ,
Заеднички Железнички Делови
.MOQ : 1 парче
4.Испорака време : во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот.
Пакување & Испорака
Компанијата Информации
GV Делови се главно производство на заеднички железнички делови и системи за вбризгување на опрема за многу години, исто така, ние сме обезбедување на сите видови на мотор & мотор делови кои се погодни за Јапонски возило, Кореја возило, Европската возило, Американски возило и кинески возило Итн. имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за различни светските пазари.

Детали

Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
За дизел автомобил
Земја/Регион на Производство:
произведено во Кина
Бренд Име:
WY
Објектот Висина:
3cm
Осветленост Дел Број:
F00V C01 361
Производителот Дел Број:
F00V C01 361
Другиот Дел Број:
F00V C01 361
Објектот Должина:
12cm
Поставување на Возило:
дизел моторот
Објектот Тежина:
0.1KG/pc
Материјал Тип:
Челик
Mached инјекторите:
0445 110 288
Име на производ:
Контрола вентил сет
Модел Бр.:
F00V C01 361
Одговараат на мотор тип:
За Bosch инјектор
вид бизнис:
производител
квалитет:
100% Тест
Сертификат:
ISO9001/ISO9002
Свеж

Избор на клиенти