.

.

New
НОВ бренд на гориво инјекторите 16600ED000, FBY1160, 4G2173, 1580931 #16600-ED000 За Nissan Tiida NV200 Livina Обратно

НОВ бренд на гориво инјекторите 16600ED000, FBY1160, 4G2173, 1580931 16600-ED000 За Nissan Tiida NV200 Livina Обратно

DEN 525.60

Стока
Достапно.


гаранција за квалитет 1year!
тестирани пред брод
!висок квалитет на делови! Бренд GZKAIMIN MOQ 10 квалитет на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др. Време на испорака Околу 2~5 работни дена начин на Плаќање со Банковен налог, Wester Union, Pay Pal и Др. OEM/ODM акции Акции имаат Инјектор Проток
тестирани Исто како вистински
НОВ бренд на гориво инјекторите 16600 ED000, FBY1160, 4 G2173, 1580931 #16600-ED000 За Nissan Tiida NV200 Livina Обратно
за Nissan Tiida / NV200 / Livina / Обратно 16600 ED000 OEM : #FBY1160
94000-023#294000-0237294000-033#294000-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-0654294000-066#294000-0662294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-09523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120

Детали

Другиот Дел Број:
FBY1160
Објектот Должина:
FBY1160
Бренд Име:
J&R
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Земја/Регион на Производство:
FBY1160
Поставување на Возило:
FBY1160
Објектот Висина:
FBY1160
Специјални Функции:
FBY1160
Материјал Тип:
FBY1160
Објектот Тежина:
FBY1160
Tiida-Година:
2009 година
Објектот Ширина:
FBY1160
Производителот Дел Број:
FBY1160
Nissan Модел:
TIIDA
Осветленост Дел Број:
FBY1160
Свеж

Избор на клиенти