.

.

New
F00V C01 306 системи за вбризгување на горивото контрола вентил сет, за Bosch инјектор 0445 110 085/142/143/153 заеднички железнички висок притисок вентил assy

F00V C01 306 системи за вбризгување на горивото контрола вентил сет, за Bosch инјектор 0445 110 085/142/143/153 заеднички железнички

DEN 3669.00
DEN 4529.28

Стока
Достапно.


Шефот На Роторот
, , , ,
Контрола вентил
,
На инјектор
,
Испорака вентил , Disel repare колекции , и многу други можете да ја посетите нашата .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Испорака време : во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот. со добро опремени опрема за тестирање и силна техничка сила.Марка : нема марка, печат тип модел,печат WY бренд или како на клиент барање.Гаранција : 6 месеци, 100% на сите производи се проверуваат и тестираат пред превозот и
ние може да ви гарантира дека сите наши производи ќе имаме, ќе се работат сите во право.Сертификација : ISO9001
3. имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за различни светските пазари.
Пакување & Испорака
Компанијата Информации
GV Делови се главно производство на заеднички железнички делови и системи за вбризгување на опрема за многу години, исто така, ние сме обезбедување на сите видови на мотор & мотор делови кои се погодни за Јапонски возило, Кореја возило, Европската возило, Американски возило и кинески возило Итн. Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во авто делови поле и нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба.Service : Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со вашата нарачка, можете да не контактирате во било кое време,а Потоа ние ќе се обидеме потрудиме да се справи тоа за вас како е можно поскоро.

Детали

Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
За дизел автомобил
Земја/Регион на Производство:
произведено во Кина
Бренд Име:
WY
Објектот Висина:
3cm
Производителот Дел Број:
F00V C01 306
Другиот Дел Број:
F00V C01 306
Осветленост Дел Број:
F00V C01 306
Објектот Должина:
12cm
Поставување на Возило:
дизел моторот
Објектот Тежина:
0.1KG/pc
Материјал Тип:
Челик
Mached инјекторите:
0445 110 085/142/143/153/154/214/215/436/441/444
Име на производ:
Контрола вентил сет
Модел Бр.:
F00V C01 306
Одговараат на мотор тип:
За Bosch инјектор
вид бизнис:
производител
квалитет:
100% Тест
Сертификат:
ISO9001/ISO9002
Свеж

Избор на клиенти