.

.

New
Гориво Инјекторите/млазницата JS23-1/16600-38Y10 1660038Y10 16600-38Y11 за nissan SR18DE .

Гориво Инјекторите/млазницата JS23-1/16600-38Y10 1660038Y10 16600-38Y11 за nissan SR18DE .

DEN 4320.00

Стока
Достапно.


Гориво Инјекторите/млазницата JS23-1/16600-38 Y10 1660038 Y10 16600-38 Y11 за nissan SR18 DE
гаранција за квалитет 1year!
тестирани пред брод
!висок квалитет на делови!
94000-023#294000-0237294000-033#294000-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-0654294000-066#294000-0662294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-09523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120

Детали

Производителот Дел Број:
1660038Y10
Објектот Ширина:
1660038Y10
Осветленост Дел Број:
1660038Y10
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Другиот Дел Број:
1660038Y10
Објектот Тежина:
1660038Y10
Објектот Висина:
1660038Y10
Земја/Регион на Производство:
0 1660038Y10
Објектот Должина:
1660038Y10
Поставување на Возило:
1660038Y10
Бренд Име:
J&R
Специјални Функции:
1660038Y10
Материјал Тип:
1660038Y10
Свеж

Избор на клиенти