.

.

New
Најдобра Продажба 50 Парчиња Бренд Defus 6.8*4.8*9.2 мм Пластични О-Прстен Инјектор Капа Авто Дел За Универзална Автомобили Поправка Комплет DF-31004

Најдобра Продажба 50 Парчиња Бренд Defus 6.8*4.8*9.2 мм Пластични О-Прстен Инјектор Капа Авто Дел За Универзална Автомобили Поправка

DEN 246.00
DEN 258.72

Стока
Достапно.

Почитувани купувачи :
Добредојдовте во мојата продавница!
Ние сме GZ Чао Pei Ко. Ltd. и професионални во Авто автомобил додатоци, се наведува во Кина. Ние нудиме висок квалитет на производи со разумна цена. Сите производи се снабдуваат од фабриката директно. Ние може да понуди одлична услуга и брза испорака. Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот, ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас побрзо. ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде добра услуга.
Најдобра Продажба 50 Парчиња Бренд Defus 6.8*4.8*9.2 мм Пластични О-Прстен Инјектор Капа Авто Дел За Универзална Автомобили Поправка Комплет DF-31004
Технички Податоци Количина : 50piece/торба
OE Бр. : DF-31004
КВАЛИТЕТ : со Висок
Состојба : 100% сосема нов
Карактеристики
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Лесен и мала големина
Лесно да се вклопи и да се поврзете
Promopt обработка на време во рок од 1-2 дена.
Забелешка : Боја на производ се разликува во зависност од серијата, нормални бои црна, вистинските пратката ќе преовладува.

Детали

Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
Пластична капа
Објектот Ширина:
4.8mm
4Runner-Година:
2014
Тојота Модел:
4Runner
Објектот Висина:
9.2mm
Осветленост Дел Број:
DF-31004
Материјал Тип:
Пластични
Земја/Регион на Производство:
CN
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Производителот Дел Број:
DF-31004
Објектот Должина:
6.8mm
Другиот Дел Број:
DF-31004
Бренд Име:
DEFUS
Свеж

Избор на клиенти