.

.

New
Нови VSV EGR Вакуум Switch Чистка Вентил Електромагнетниот за Mazda 626 Protege K5T49090

Нови VSV EGR Вакуум Switch Чистка Вентил Електромагнетниот за Mazda 626 Protege K5T49090

DEN 858.24

Стока
Достапно.

Нови VSV EGR Вакуум Switch Чистка Вентил Електромагнетниот за Mazda 626 Protege K5 T49090
Бесплатен Превозот
Една Година Гаранција
Ова е сосема нови , високо квалитетни директни одговара OE стил замена OE БРОЈ : VS55 911-707 Kl01-18-741 Kl0118741 K5 T49051
Погодни за :
1993-2002 Mazda 626
1992-1995 Mazda 929
1995-2002 Mazda Millenia
1992-1998 Mazda MPV
1993-1997 Mazda MX-6
1995-2003 Protege
Во 2002-2003 година Protege 5
2004-2011 RX-8

Детали

RX-8-Година:
2009,2008,2007,2010,2004,2005,2011,2006
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Осветленост Дел Број:
E070-CVV-KL01-18-741
Mazda Модел:
RX-8
Објектот Должина:
13
Земја/Регион на Производство:
C
Бренд Име:
JDMSPEED
Објектот Висина:
3
Објектот Ширина:
4
Другиот Дел Број:
Kl0118741
Објектот Тежина:
0.2
Материјал Тип:
Алуминиум
Поставување на Возило:
Лево, Десно, Напред
Специјални Функции:
N
Производителот Дел Број:
K5T49093
Свеж

Избор на клиенти