.

.

New
рачно изработени Месар серија 20 Медиум Возење Cymbal за продажба

рачно изработени Месар серија 20 Медиум Возење Cymbal за продажба

DEN 9455.04

Стока
Достапно.


Опис повеќе
*малку копа заврши направи звук повеќе свежи
*одговараат за сите видови на Музика
*светла звук, моќни, penetrable, lacerated и експлозивни
Можеме да нудиме OEM услуга
Ние може да се направи во согласност со клиенти барање
Испорака :
*Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
100% рачно изработени Месар серија 20" Медиум Возење Cymbal за продажба
Детали за производот :
Музички квалитет : свежи,централизирана,брзо се огласува,чиста,силна експлозивна сила,
светлината звук cymbal сопственик на звучен ефект на скршено очила.
*Некои земји како ФРАНЦИЈА, НОРВЕШКА и БРАЗИЛ може да потрае подолго поради долго време локалниот обичај на проверка.
Примена : тоа е погоден за професионални перформанси.
Музички стил : популарни,рок,латино,џез.Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и да го потврди проблем/прашање
Контакт Информации : За подетални информации за балансот на своите намалени ,ве молиме контактирајте
со нас преку e-mail или да ја додадете нашата trademanager и бројот е cn1001560440 ,на овој начин,
можеме да контакт едни со други лесно и среќно!
За Нас : Ние може да понуди квалитет на нашите производи и добар по продажба на услуги
што сакате .Ако има било какви прашања што може да се стори за да ви помогне на,ве молиме слободно да контактирате со мене,и
ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Детали

Тон Број:
13
Дијаметар (cm):
31-50cm
Број На Модел На:
Месарот серија 20 Медиум Возење Cymbal
Бренд Име:
ARBOREA
Тежина (КГ):
2
Материјал:
B20
Тип:
Професионални балансот на своите намалени
квалитет:
Висок
Sond:
професионален звук
Дијаметар (cm):
50
is_customized:
Yes
Објектот:
100% рачно изработени Месар серија 20 Медиум Возење Cymbal за продажба
Свеж

Избор на клиенти