.

.

New
Рачно изработени на традиционален Кинески 14 Chau гонг

Рачно изработени на традиционален Кинески 14 Chau гонг

DEN 1722.24

Стока
Достапно.

Кога удри силно, резултатот е татнеж бас, кога погоди лесно, ние може да произведе зуењето
призвук.
*Жал, Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Нашите процеси се
кастинг, калење, формирање, хелиум, полирање и тонирање.Ако има било какви прашања што може да се стори за да ви помогне на,ве молиме слободно да контактирате со мене,и
ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Нашите gongs имаат совршен звук.
ГОЛЕМИНА : 14 ИНЧЕН CHAU ГОНГ
Контакт Информации : За подетални информации за балансот на своите намалени ,ве молиме контактирајте
со нас преку e-mail или да ја додадете нашата trademanager и бројот е cn1001560440 ,на овој начин,
можеме да контакт едни со други лесно и среќно!
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е значително важна за нас.
Рачно изработени на традиционален Кинески 14" Chau гонг
Детали за производот :
Ние ја наследат традиционални музички инструменти и користи топ формули да се направи
ажурирани подобрување.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Гаранција&Одржување :
Сите предмети се проверуваат пред испраќање.
*Некои земји како ФРАНЦИЈА, НОРВЕШКА и БРАЗИЛ може да потрае подолго поради долго време локалниот обичај на проверка.Ние транспорт во светот, освен Италија .
За Нас : Ние може да понуди квалитет на нашите производи и добар по продажба на услуги
што сакате .

Детали

Тежина (КГ):
1
Дијаметар (cm):
31-50cm
Бренд Име:
ARBOREA
Број На Модел На:
14 chau гонг
Тон Број:
10
Материјал:
B20
Тип:
chau гонг
Пакување:
Картон или дрвени случај
Големина:
14''
Занает:
100% рачно изработени
Дијаметар (cm):
35
is_customized:
Yes
Објектот:
Рачно изработени на традиционален Кинески 14 Chau гонг
Свеж

Избор на клиенти