.

.

New
Најдобри Продаде традиционален Кинески 12 Chau гонг

Најдобри Продаде традиционален Кинески 12 Chau гонг

DEN 1258.08

Стока
Достапно.

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Предмет : Најдобар Продаде традиционален Кинески 12" Chau гонг
Детали за производот :
Ние ја наследат традиционални музички инструменти и користи топ формули да се направи
ажурирани подобрување.Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето.
*Жал, Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. gongs имаат совршен звук.
Контакт Информации : За подетални информации за балансот на своите намалени ,ве молиме контактирајте
со нас преку e-mail или да ја додадете нашата trademanager и бројот е cn1001560440 ,на овој начин,
можеме да контакт едни со други лесно и среќно!
Испорака :
*Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила. Кога удри силно, резултатот е татнеж бас, кога погоди лесно, ние може да произведе зуењето призвук. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот.
За Нас : Ние може да понуди квалитет на нашите производи и добар по продажба на услуги
што сакате .
*Некои земји како ФРАНЦИЈА, НОРВЕШКА и БРАЗИЛ може да потрае подолго поради долго време локалниот обичај на проверка. Во зависност од начинот на воспоставување на инструмент, ние може да произведе широк спектар на различни звучни резултати.

Детали

Тон Број:
13
Дијаметар (cm):
20-30cm
Бренд Име:
ARBOREA
Број На Модел На:
12 chau гонг
Материјал:
B20
Тип:
chau гонг
Пакување:
Картон или дрвени случај
Големина:
12''
Занает:
100% рачно изработени
Дијаметар (cm):
30
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти