.

.

New
Професионални Кинески 18 Chau гонг

Професионални Кинески 18 Chau гонг

DEN 2485.92

Стока
Достапно.


*Некои земји како ФРАНЦИЈА, НОРВЕШКА и БРАЗИЛ може да потрае подолго поради долго време локалниот обичај на проверка.Ако има било какви прашања што може да се стори за да ви помогне на,ве молиме слободно да контактирате со мене,и
ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Кога удри силно, резултатот е татнеж бас, кога погоди лесно, ние може да произведе зуењето
призвук.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Звукот шема на Кинески гонг (Chau гонг) се развива во моќен и динамичен начин и произведува широк спектар на призвук. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето.
За Нас : Ние може да понуди квалитет на нашите производи и добар по продажба на услуги
што сакате .Ние транспорт во светот, освен Италија .
*Предмети се испраќаат надвор следните 48 часа откако вашата уплата е потврдена (Саб.)
*Налози од Хонг Конг maimland сите ќе бидат испратени од страна на Меѓународните Воздухопловната Пост.
*Жал, Ние не сме одговорни за undeliverable адреса.
Детали за производот :
Ние ја наследат традиционални музички инструменти и користи топ формули да се направи
ажурирани подобрување.

Детали

Тон Број:
13
Бренд Име:
ARBOREA
Дијаметар (cm):
31-50cm
Број На Модел На:
18 chau гонг
Материјал:
B20
Тип:
chau гонг
Пакување:
Картон или дрвени случај
Големина:
18''
Занает:
100% рачно изработени
Дијаметар (cm):
45
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти