.

.

New
Andux Голф Резултат Картичка Контра за 18 Дупки JFP-01

Andux Голф Резултат Картичка Контра за 18 Дупки JFP-01

DEN 287.52

Стока
Достапно.

За да се гарантира превозот време и безбедност на испорака, ние сме САМО можност да се брод објект на земјите наведени во Превозот и Пакување. Со Зачувам, вашата кредитна картичка детали никогаш не се изложени, Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Се одликува со метални carabiner да го закачите на вашата торба. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.Andux Голф Резултат Картичка Контра за 18 Дупки JFP-01 Контра има 18 посебен напад тркала Едноставно вклучете го дискот за да додадете еден истрел Лесно се вклопува во вашиот џеб Материјал : Пластични Големина : 155 x 60 x 5 mm На повторно употребливи и издржлив начин да го одржувате вашиот резултат, круг по круг. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор. Песна вашата нарачка во која било фаза на испорака онлајн и се чувствуваат сигурни дека плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе се потврди приемот на вашата нарачка. Само се сврти на соодветни dial за дупка после секое застрелан додека сте завршиле круг, а потоа додадете вашиот резултат.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.

Детали

Број На Модел На:
JFP-01
Тип:
Голф Обука Сида
Изведени Серија:
Голф Обука Сида
Свеж

Избор на клиенти