.

.

New
Оригиналната Намера Жените Глуждот Чизми Мода Посочи Пети Плоштадот Потпетици Чизми Убаво Црна, Сива Кафени Чевли Жена НИ Големина 3.5-15

Оригиналната Намера Жените Глуждот Чизми Мода Посочи Пети Плоштадот Потпетици Чизми Убаво Црна, Сива Кафени Чевли Жена НИ Големина

DEN 2150.00
DEN 3071.52

Стока
Достапно.


Популарната 3 Бои Жените Глуждот Чизми Мода Посочи Пети Плоштадот Потпетици Чизми Убаво Црна, Сива Кафени Чевли НАС Големина 3.5-15. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 12, 13, 14, 15
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
858
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Бренд Име:
оригиналната намера
Моден Елемент:
Патент
боја:
Црна, Сива Браун
Чевли Тип:
жените чизми
Пета Висина:
за 6cm
Пол:
Жените
Кожа Стил:
Мека Кожа
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична
Свеж

Избор на клиенти