.

.

New
Mabaiwan Ремени Оркестарот Жените Чевли Вистинска Кожа Патент Глуждот Чизми Станови Чевли Жена Воена Каубој Botines Mujer Чизми За Снег

Mabaiwan Ремени Оркестарот Жените Чевли Вистинска Кожа Патент Глуждот Чизми Станови Чевли Жена Воена Каубој Botines Mujer Чизми

DEN 5544.00
DEN 7920.00

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Бренд Име:
mabaiwan
Моден Елемент:
Метал Декорација
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Број На Модел На:
Мотоцикл Чизми Жените Чевли Чизми
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
жените чизми:
Божиќ Чевли
боја:
Кафе Црвено Црна, Сива
Големина:
34-41
Свеж

Избор на клиенти