.

.

New
Оригиналната Намера на Нови Високо-квалитетни Жените Глуждот Чизми Домот Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Плус Големина 4-15 Чевли Жена

Оригиналната Намера на Нови Високо-квалитетни Жените Глуждот Чизми Домот Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Плус Големина

DEN 3460.00
DEN 4943.52

Стока
Достапно.


Нов Висок квалитет на Жените Глуждот Чизми Домот Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Плус Големина 4-15 Чевли. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
Микрофибер
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Број На Модел На:
xy447
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Платформа
Вратило Материјал:
Микрофибер
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
оригиналната намера
Сезоната:
Пролет/Есен
боја:
Виолетова
Може да се прилагоди:
Yes
Чевли Тип:
жените чизми
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Свеж

Избор на клиенти