.

.

New
ENMAYLA Нови Squre Пета Чизми Кристално за Жените Солидна Кожени Чевли Круг-пети Зимски Чизми Плус Големина 34-43 Женска Чевли

ENMAYLA Нови Squre Пета Чизми Кристално за Жените Солидна Кожени Чевли Круг-пети Зимски Чизми Плус Големина 34-43 Женска Чевли

DEN 2079.00
DEN 2772.00

Стока
Достапно.

Било прашање pls контактирајте со нас! Производот Се Покаже
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои причини, како што се боја одраз во мониторот lighthing позадина итн.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена.
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,
тогаш ќе може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.ние прифаќаме Alipay тука,сите светски плаќање алатки се прифатени од страна ЗАЧУВАМ систем
1.
Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина. Ви благодариме!.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат превозот цена.
ако ви требаат повеќе слика, ве молиме контактирајте со нас.Плаќањето мора да се maed во рок од 3 дена по ред поставени,ве молиме обидете се да се обрне тоа повторно, ако плаќањето се ot успее или други информации биде систем понекогаш
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање, кредитни картички, moneybooker'
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 килограм ќе биде испорачуван Кина Објава како следнава : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија;
Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија;Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австралија; Германија; Данска; Сингапур.

Детали

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5
Бренд Име:
ENMAYLA
Горниот Материјал:
Микрофибер
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Тип:
Западен
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
YDM201709131828
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Кристално
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Висина:
4.5 cm
Големина:
34-43
боја:
Црна, Црвена, Сива
окно:
13cm
Отварање На Багажникот:
22cm
Свеж

Избор на клиенти