.

.

New
2018 Најновите 5500 DPI 7 Копчиња LED Оптички USB Кабелска Игри Глувчето Глувци+Gaming Mouse Pad Заклучување Работ Глувчето Мат Подарок за PC

2018 Најновите 5500 DPI 7 Копчиња LED Оптички USB Кабелска Игри Глувчето Глувци+Gaming Mouse Pad Заклучување Работ Глувчето Мат

DEN 573.00
DEN 666.24

Стока
Достапно.


2017 Најновите 5500 DPI 7 Копчиња LED Оптички USB Кабелска Игри Глувчето Глувци+Gaming Mouse Pad Заклучување Работ Глувчето Мат за Про Гејмер
Опис на производот : Оваа ставка вклучува : еден гејминг глувчето + една mouse pad. Производ Карактеристики : Копчиња : 7 копчиња со копчето за тркала; Интелигентни конективност, нема потреба да код, plug & play (репродуцирај); системи за Следење : Оптички; Ултра-прецизни Скролувајте Тркала; Max DPI : 5500 DPI; Оптички технологија работи на повеќето површини; Ергономски дизајниран, долгорочна употреба, без замор; Switch Живот : 5 милиони циклус; Прилагодливи DPI Прекинувач : 1000 DPI / 1600 DPI / 2400 DPI / 3200 DPI/ 5500 DPI. Mousepad Големина : 315 x 240 x 2 mm. Mousepad Тежина : 80 g прибл. Гејминг глувчето тежина : 145g прибл. Пакет Содржина : 1 X Гејмерски Глушец(не содржат мало пакет); 1 X mouse pad( 315x240x2mm ).
. Производ Слики :
По-продажбата на Услугата :

Детали

Број На Модел На:
V-4
Моќност Тип:
Батерија
Стил:
Мишките,Прст
Тип:
Жичен
Пакет:
No
Операцијата На Владата:
Trackball
Времето на пазарот:
Април-14
Рака Ориентација:
Право
Бренд Име:
iMice
Интерфејс Тип:
USB
DPI:
5000
Број на Копчиња:
7
Број на Ролки:
1
Бруто тежина:
130g
ОЕМ Модел:
Сузан е техника
Производи Статус:
Акции
Примена:
За Видео Игра, Desktop, За Користење, За Домашна Употреба, Лаптоп
Безжична Технологија:
Поддржани
Оптичка Резолуција:
5000 DPI
Wi-Fi Опсег:
1m
Метод На Следење На:
Оптички
Свеж

Избор на клиенти