.

.

New
Школка Околу Работ Моделирање Шеќер Торта Мувла DIY Чоколадо Декоративни Светлина Глина Печење Алатки Силикони Фондан Мувла A1197

Школка Околу Работ Моделирање Шеќер Торта Мувла DIY Чоколадо Декоративни Светлина Глина Печење Алатки Силикони Фондан Мувла A1197

DEN 237.00
DEN 333.60

Стока
Достапно.


Школка Околу Работ Моделирање Шеќер Торта Мувла DIY Чоколадо Декоративни Светлина Глина Печење Алатки Силикони Фондан Мувла A1197

Детали

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
DYan
Непристојни Слика:
No
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
силикони за печење алатки
Торта Алатки Тип:
Габи,
Свеж

Избор на клиенти