.

.

New
Бесплатен превозот Лав Младенчиња теле готвење алатки фондан DIY торта печење Силикони Чоколадо декорација Мувла шеќер бонбони fimo глина

Бесплатен превозот Лав Младенчиња теле готвење алатки фондан DIY торта печење Силикони Чоколадо декорација Мувла шеќер бонбони

DEN 133.92

Стока
Достапно.

произведе Опис Материјал : Храна Одделение метал Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл -40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла големина : 21.3x11x0.8 см ВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Пакет ако бесплатен превозот. 2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата. 3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Свеж

Избор на клиенти