.

.

New
KAISH Пакет на 12 Гитара Засилувач Knob AMP Knob Црна, Сребрена Skirted Копчиња

KAISH Пакет на 12 Гитара Засилувач Knob AMP Knob Црна, Сребрена Skirted Копчиња

DEN 348.00
DEN 385.92

Стока
Достапно.

Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 часа. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро. Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон вас.
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса. Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш. Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати.

Детали

Бренд Име:
KAISH
Тип:
knob
Свеж

Избор на клиенти