.

.

New
85-140 cm Прилагодливи Најлон Рака Дебелина за (електрични) Бас Гитари двоен слој вистинска кожа на главата guitarra појас за печатење

85-140 cm Прилагодливи Најлон Рака Дебелина за (електрични) Бас Гитари двоен слој вистинска кожа на главата guitarra појас за

DEN 571.00
DEN 672.00

Стока
Достапно.

Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да добиете повратни информации за вас, како е можно поскоро. Други земји и пакет за повеќе од 1 КИЛОГРАМИ, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние испрати секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Испорака : СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure
уплатата ЗАЧУВАМ. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет : помалку од 1 КИЛОГРАМИ ќе биде испорачуван CPAM која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ние само брод вашата цел да се потврди цел адреси.Ние бараат проверка тоа внимателно пред поднесување на вашата цел.
започнете
крајот
85-140 cm Прилагодливи Најлон Рака Дебелина за (електрични) Бас Гитари двоен слој вистинска кожа на главата
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipa. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Детали

Број На Модел На:
85-140 cm Прилагодливи Квалитетот на Рака
Тип:
РАКА
Должина:
85-140 cm
Широк:
5 cm
Боја:
Печатење
рака на главата:
Двоен слој Задните Кожа
Материјал:
Висок Квалитет Дебелина Најлон
Свеж

Избор на клиенти