.

.

New
KAISH гитара рака Guitarra Гроздобер AMPEG/МЕСА/ВОКС/ Стил Засилувач Кожа Рачка за звучник кабинет се справи со црна/црвена/сино

KAISH гитара рака Guitarra Гроздобер AMPEG/МЕСА/ВОКС/ Стил Засилувач Кожа Рачка за звучник кабинет се справи со црна/црвена/сино

DEN 410.00
DEN 456.00

Стока
Достапно.

Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Неисправни Цел :
Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш. Сите побарувања (оштетен, исчезнати или лошо предмети) мора да се поднесе во рок од 7 дена од денот ќе ги добиете. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики од делумната цел која сте ја добиле. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас.
Погрешно Наредби :
Ако примите некој објект кој не е цел, контактирајте со нас веднаш. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики на објектот ќе се примени. Ве молиме проверете ги нашите услови и описи внимателно пред да конкурираат. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас.

Детали

Бренд Име:
KAISH
Тип:
говорник се справи со
Свеж

Избор на клиенти