.

.

New
Fretted Ukulele Fretboard Fingerboard за 21 Инчен Soprano Хаваи Гитара Делови Замена 12 Секирај ружино дрво Пакување од 2

Fretted Ukulele Fretboard Fingerboard за 21 Инчен Soprano Хаваи Гитара Делови Замена 12 Секирај ружино дрво Пакување од 2

DEN 632.00
DEN 664.80

Стока
Достапно.

ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.
Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака или e-mail ( musicistore"на"aliyun. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. Тоа е нашиот живот, за да преживее. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее.Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас,
100% сосема нов и неискористени
Материјал : висок квалитет На одделение ружино дрво
Со 12 хром frets и бели Точки пломба
Погодни за : 21" Ukulele ,Soprano Ukulele
Големини како што покажува во листата слики
Пакет се вклучени :
2pc x Fretboard за 21 Инчен soprano ukulele
Производи imges
Поврзани Производи $ 25. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи.Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни.(главно за цена ). Нашите услуги, целта е да се направи секој клиент имаат пријатен шопинг искуство! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
Политика на враќање Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена.

Детали

Број На Модел На:
MI0843-2
Бренд Име:
Kmise
Тип:
ukulele fretboard
Тип:
ukulele fretboard
ОДГОВАРА ЗА:
21 Ukulele,Soprano Ukulele
Свеж

Избор на клиенти